środa, 21 stycznia 2015

Nasze ubezpieczenie zdrowotne jak się z nim skontaktować ??

Verzeichnis der zugelassenen Krankenversicherer
Liste des assureurs-maladie admis
Elenco degli assicuratori-malattie autorizzati Wiele osób zgłasza się z zapytaniami w różnych sprawach, biorąc pod uwagę ubezpieczenia jakie posiadamy. Dlatego celem dzisiejszego artykułu jest uzyskanie wszelkich informacji na temat tego, gdzie można uzyskać informacje biorąc pod uwagę każde ubezpieczenie zdrowotne w Szwajcari. A mianowicie:

- jakie ubezpieczenia zdrowotne są dostępne na rynku w Szwajcarii
- adres ubezpieczycieli
- numer telefonu, strona internetowa oraz e-mail informacyjny

Te wszystkie informacje niezależnie od tego w jakiej kasie chorych jesteście oraz jakie pytania posiadacie biorąc pod uwagę świadczenia jakie wam się należą można uzyskać dzięki kontaktowi z kasą chorych.

Oto dokument, dzięki któremu możemy uzyskać te wszystkie informacje. 

https://www.bag.admin.ch/bag/fr/home/themen/versicherungen/krankenversicherung/krankenversicherung-versicherer-aufsicht/verzeichnisse-krankenundrueckversicherer.html

Ważne

Wielokrotnie spotkałem się już z sytuacją kiedy na infolini w kasie chorych otrzymałem niekompletne lub niepoprawne informacje wiąże się to oczywiście w wielu przypadkach z jakością kasy chorych. Dlatego należy bazować na dokumentach , a nie tylko na rozmowie z konsultantem, no chyba ,że otrzymamy potwierdzenie pisemne , np. w postaci maila.

Potrzebujesz pomocy w kwestii najtańszego i najlepszego ubezpieczenia zdrowotnego w Szwajcarii?

http://ubezpieczenia-szwajcaria.pl/kontakt/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz