niedziela, 15 czerwca 2014

Warto sprawdzić, wielkie oszczędności - historia prawdziwa !

Dzisiaj kilka zdań o tym, jak warto porównywać oraz o tym jak nawet osoby mieszkające od dziecka w Szwajcarii mogą dzięki, dobrej poradzie zaoszczędzić.

Ostatnio dzięki porównaniom udało mi się zaoszczędzić dla moich klientów ponad 80 tysięcy franków. Ale po kolei .....

Jak wiecie moja praca polega na porównywaniu różnych produktów i ubezpieczeniowych oraz  bankowych biorąc pod uwagę ich cenę oraz jakość.

Ale do rzeczy ...

Przeprowadzałem w ostatnim czasie analizę sytuacji rodziny z dwójką dzieci. Rodzina pochodzenia włoskiego, natomiast mieszkająca od dzieciństwa w Szwajcarii.

Jaka jest ich sytuacja? Są właścicielami domu oraz mają wszystkie podstawowe ubezpieczenia jakie można oraz trzeba mieć w Szwajcarii.

Pierwsza rzecz jaką analizuję to ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, przeglądając jakość oraz cenę decyduję się na zmianę kasy chorych, dzięki czemu cała rodzina będzie lepiej zabezpieczona przy czym będzie mogła płacić mniej niż dotychczas.

Kolejna rzecz to analia za ubezpieczeń rzeczowych czyli ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, mieszkania, ochrona prawna itp. Dzięki czemu udało się ponownie dzięki porównaniom zaoszczędzić kilka franków....

Kolejna kwestia to analiza zabezpieczenia emerytalnego oraz hipoteki. Dzięki dobrym rozwiązaniom związanym z ze specyfikacją systemu szwajcarskiego systemu.

Oszczędności podatkowe oraz renegocjowanie hipoteki daje kolejne oszczędności dzięki, którym była możliwość zwiększenia oszczędności rodziny oraz zaoszczędzenie wiele podatku co dało im długoterminowe oszczędności o wartości ponad 80 tysięcy franków.

Najważniejsza informacja jest taka, że zawsze warto przejrzeć swoją sytuacje, ponieważ system w Szwajcarii jest w miarę skomplikowany, zawierający wiele dziedzin.  Warto sprawdzić czy to co mamy jest dobre jeżęli chodzi o jakość oraz korzystne jeżęli chodzi o cenę.

:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz