niedziela, 29 czerwca 2014

Korzystaj z szansy jaką daje Ci Szwajcaria, oszczędzaj w 3 filarze !! !

Dzisiaj kilka słów o tym jakie są zalety założenia 3 filaru w Szwajcarii i dlaczego należy wykorzystać szansę bycia w Szwajcarii by zapewnić sobie lepszą i spokojną przyszłość ? ? ? 

Wszyscy albo przynajmniej większość z nas wie lub zdaje sobie sprawę z tego iż emerytury w całej Europie w związku z problemami demograficznymi będą niższe niż to zakładamy. Dlatego czy to w Polsce, we Francji, w Niemczech czy też w Szwajcarii każda osoba jest właściwie zmuszona do tego, aby oszczędzać na emeryturę sama.

Umiesz liczyć, licz na siebie !! 

Warto dlatego wykorzystać możliwości jakie daje nam życie, oraz fakt, że możemy być w Szwajcarii i korzystać z jednego z najlepszych, najbezpieczniejszych oraz najstabilniejszych produktów finansowych na świecie, które dadzą nam zabezpieczenie na przyszłość dla nas lub naszej rodziny.

Zalety 3 filaru w Szwajcarii: 

- Możliwość odpisów podatkowych (nawet do 35 % wpłaconych środków)*

- Dobre zabezpieczenie naszych środków

- Możliwość kontynuacji nawet po wyjeździe ze Szwajcarii

Jeżeli jesteśmy w Szwajcarii, to możemy korzystać z odpisów podatkowych dzięki, którym możemy zapewnić sobie najlepsze oraz najpewniejsze zyski jakie można sobie wyobrazić.

Szwajcaria znana ze stabilności oraz skupiania największych fortun na świecie daje możliwości bardzo dobrego zabezpieczenia naszej przyszłości dzięki dobremu oraz stabilnemu systemowi finansowemu oraz politycznemu.

Możliwości kontynuacji za granicą daje nam możliwość nawet po wyjeździe ze Szwajcarii kontynuować oszczędzanie na nasza przyszłość oraz zabezpieczenie rodziny co jest wielką zaletą !


Chcesz dowiedzieć się więcej dzwoń 079 319 68 03
*W zależności od poziomu dochodów oraz miejsca zamieszkania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza